Logo

Ingrid blir finansdirektør i Videocation.no

Ingrid Jebsen Vinje er ansatt som finansdirektør i Videocation.

Steinar Muggerud

Steinar Muggerud

Ingrid blir finansdirektør i Videocation.no

Ingrid Jebsen Vinje, som kommer fra stillingen som senior prosjektleder M&A i Orkla, er ansatt som finansdirektør i Videocation.no.

Vinje har tilbragt de fire siste årene i Orkla, og jobbet før dette med transaksjoner i revisjons- og konsulentselskapet PwC. Hun er utdannet siviløkonom fra NHH.

– Stolt over å ha henne med på laget

– Jeg er utrolig stolt over å ha fått Ingrid Jebsen Vinje på plass i en sentral rolle og del av ledergruppen i Videocation når vi nå tar fatt på en spennende vekstfase for selskapet. Med solid erfaring fra både konsulentbransjen og Orkla vil hun styrke teamet med verdifull kompetanse, sier Marius Olsen, adm. direktør for Videocation.no.

- Jeg gleder meg til å bli en del av Videocation-teamet og har kjempetro på produktet og teamet! Jeg ser frem til å være med å bidra til å realisere selskapets vekstambisjon, sier Ingrid Jebsen Vinje.

Vinje vil tiltre sin nye stilling 1. januar 2021.

Ta kontakt

Med oss

Steinar Muggerud

Steinar Muggerud